Teslimat & Kargo

Şirketimiz ithalatçı firma olduğundan sitede yayınlanan ürünlerin %95 ni kendi stoğundan göndermektedir. Stoğumuzdan direk çıkarmış olduğumuz ürünler sipariş işleminin doğru şekilde onaylanması sonucunda en kısa sürede (en geç 3 iş günü) içinde kargoya verilmektedir. Stoğunda bulunmayan, direk üretici firmadan çıkarılan ürünler ortalama 3 iş gününde kargoya verilir. Üretici firmanın stoğunda olmayan ürünün temini konusunda müşteri hizmetlerimiz, size ürünün teslim tarihi hakkında bilgi verecektir.

Firmamız ile yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, ürün tanıtımında belirtilen gün içerisinde kargoya verilmektedir. Birden fazla ürün siparişi verdiğinizde ise kargo firmasına teslim süresi en uzun olan gün sayısı olacaktır.

Örnek: 2 adet ürün siparişi verdiniz. Ürünlerden biri 1 gün, diğeri 3 gün içerisinde kargoya verilmekte ise; siparişiniz 3 gün içerisinde kargoya verilecektir.

Sipariş Takip

Sipariş takip ekranında siparişinizin durumunu öğrenmek için aşağıdaki tanımlamaları okuyunuz;

YENİ SİPARİŞLER: Siparişinizin ödemesi kontrol edilmektedir.
– Eğer havale ile ödeme seçeneğini ile siparişinizi verdiyseniz en kısa sürede havalenizi yapıp bize havale yaptığınız banka bilgilerini ve sipariş numaranızı iletmeniz gerekmektedir. Sonrasında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır.
– Eğer Kredi Kartı ile sipariş verdiyseniz Kredi Kartı güvenlik ve onay işlemlerinin ardında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır.

ALINAN SİPARİŞLER: Siparişinizin ödemesi alınmış, paketlenme ve faturalanma işlemleri yapılmaya başlamıştır.
KARGOYA VERİLENLER: Siparişiniz kargo görevlisine teslim edilmiştir.
TESLİM EDİLENLER: Siparişiniz size teslim edildiği onayı kargo firmasından alınmıştır.
İPTAL EDİLENLER: Havalesi 7 gün içinde gelmeyen siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir. Ayrıca kredi kartı güvenliğinden geçemeyen siparişler ile tarafınızdan iptali istenen siparişlerde bu kısımda yeralmaktadır.

Sipariş Teslimatı

Firmamız Yurtiçi kargo, Aras Kargo, Mng Kargo, Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Unutulmamalıdır ki olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol koşullarındaki olumsuzluklar teslimat sürelerini değiştirebilmektedir. Dolayısıyla kargo teslimatlarındaki gecikmelerden firmamız sorumlu olmayıp, kargo firmasının insiyatifindedir.
Pazartesi-Cuma günleri içerisindeki siparişler saat 16:00`ya kadar aynı gün, 16:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Cumartesi günü verilen siparişleriniz saat 14:00`e kadar ise aynı gün, 14:00`dan sonra ise Pazartesi günü işleme alınmaktadır.
Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınmaktadır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.
Kredi kartı güvenlik kontrolü teyidinin alınması gereken kimi siparişlerde kargo firmasına ürünlerinizin teslimat süresi değişebilmektedir.

Yukarıya çık