Bizden Haberler

En Yeni Haberler Yer Alır

Volkswagen modelleri için geliştirdiğimiz difüzör leri kendi montaj ekibimizle aracınıza tam uyumlu olarak montajı yapılmaktadır. Volkswagen difüzör leri aracınızla aynı renk olarak boyanır ve eksiksiz tam olarak teslim edilir. Bazı modellere göre montaj süresi değişkenlik göstermektedir. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Mercedes Benz modelleri için geliştirdiğimiz difüzör leri kendi montaj ekibimizle aracınıza tam uyumlu olarak montajı yapılmaktadır. Mercedes Benz difüzör leri aracınızla aynı renk olarak boyanır ve eksiksiz tam olarak teslim edilir. Bazı modellere göre montaj süresi değişkenlik göstermektedir. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bmw modelleri için geliştirdiğimiz difüzör leri kendi montaj ekibimizle aracınıza tam uyumlu olarak montajı yapılmaktadır. Bmw difüzör leri aracınızla aynı renk olarak boyanır ve eksiksiz tam olarak teslim edilir. Bazı modellere göre montaj süresi değişkenlik göstermektedir. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Audi modelleri için geliştirdiğimiz Ön Tamponları kendi montaj ekibimizle aracınıza tam uyumlu olarak montajı yapılmaktadır. Audi Ön Tamponları aracınızla aynı renk olarak boyanır ve eksiksiz tam olarak teslim edilir. Bazı modellere göre montaj süresi değişkenlik göstermektedir. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Audi modelleri için geliştirdiğimiz difüzör leri kendi montaj ekibimizle aracınıza tam uyumlu olarak montajı yapılmaktadır. Audi difüzör leri aracınızla aynı renk olarak boyanır ve eksiksiz tam olarak teslim edilir. Bazı modellere göre montaj süresi değişkenlik göstermektedir. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tuning garage uzman ekibimizle araçlarınıza parçalarınızı sorunsuz şekilde entegre ediyoruz, müşteri memnuniyetini ilk önce prensip edinmiş bulunmaktayız. Alacağınız tüm parçalar orjinal ve 1. kalite malzemelerden üretilmektedir. Modifiye garaj markası ile sürdürmüş olduğumuz bu hizmetin bizlere vermiş olduğu yıllar içerisindeki tecrübelerimizle sizleride ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

DSCF1453Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemiz yeni arayüzü ile yayına başmıştır.Sitemizin yeni arayüzünde Araçlarımız ikonundan modifiyesini yaptığımız  tüm modelleri ister filitreli ister manuel olarak inceleminiz mümkündür. Online destek ile sormak istediklerinizi sorabilir Mağaza sekmemizden istediğiniz ürünleri online ve  en güvenlikli  olarak satın alabilirsiniz.Tüm parçaların yanlarındaki Parça Stok Kodlarından istediğniz ürüne  veya ürünlere erişimi sağlayabilirsiniz. 1984 den beri hizmetini verdiğimiz bu sektörde Nostalji sekmesinden günümüze kadar tüm uygulamalarımızı görebilirsiniz. Servise aldığımız araçları  Canlı Yayın Sekmesinden ne işlem yapıldığını canlı olarak izlemeniz de mümkün. Araçlarınızın modifiyesi , yeni görünümleri hakkındaki tüm merak ettiklerini yeni sitemizle biraz olsun kolaylaştırıp , sıkılmadan inceleme yapabileceğiniz bir internet sitesi olarak yenilendik.

IMG_0115 Yeni sitemiz ile birlikte devamlı olarak kullanmakta olduğumuz tuning.garage instagram hesabından uygulamalarınızı görebilrisiniz , instagram üzerinden beğendiğiniz tüm uygulamaları online destek bölümünden sorgulatabilrsiniz.Türkiye’nin araba online alışveriş sitesi Sahibinden.com üzerindeki tuning garage mağamızdan uygulamalarınızı görebilrsiniz. Tüm sosyal ağlar twitter , facebook , intagram üzerinden bizi takip edebilrsiniz.

IMG_17371994 den bu tarihe kaliteli hizmetten ödün vermeyen firmamız bu tarihe kadar gücünü deneyimli ve alanların da uzmanlaşmış değerli personellerine borçludur.Personellerimiz kuruluşumuzdan bu tarihe Çıraklık , ustalık dönemlerini firmamızla geliştirerek günümüze kadar gelmiştir. Türkiye de modfiye denildiği zaman akıllara gelen ilk adres olan Tuning Garage eskimeyen usta kadrosu ile profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Sadece modifye alınında değil Nano teknolojik araç kaplama , H-7 H-9 boya koruma alınan da uzaman ekibimizle kaliteli hizmet vermeye  devam ediyoruz. Kalite ve güvenin bir arada olduğu firmamızda refenslarımız bizzat ustalarımızın uyguladığı araçlardır. Her türlü teknik bilgi ve beceriye sahip ustalarımıza araçlarınızı güvenli bir şekilde teslim edebilirsiniz.

    Yukarıya çık